Krediler

En Kolay Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

0
Motosiklet Kredisi
Motosiklet Kredisi

Daha çok sıcak memleketlerimizde yaz kış denilmeden tercih edilen motosikletler, bundan sonra banka kredileri ile çok daha rahat alınmaktadır. Sıfır yahut 2.el motosiklet alımları için en çok 60 minimum eğer 48 aya kadar bankalar kredi olanağı karşılamaktadır. Ekseri olarak yaz aylarında bankaların başlatmış olduğu motosiklet kredi kampanyalarından faydalanmak isteyenler. Alacağınız motosiklet 125 cc ve üzeri motora sahip olsun yahut olmasın her çeşitli motosikleti çok faydalar ile sizlere kredilendiren tam 7 bankanın olanaklarından bahsedeceğiz.

Garanti Bankası Motosiklet Kredisi

Garanti Bankası BBVA belli model ve markalar için motosiklet alacaklar için kredi veren bir başka bankadır. Banka motor hacmi 125 CC ve üzeri olmak koşulu ile 60 aya varan vadeler ile motosiklet kredisi vermektedir. Sıfır motosikletin yanı banka 2.el motosiklet alımlarına dahi kredi vermektedir. 108 ay vadeli olarak 2.el motosiklet alımları için kredi gerçekleştiren bankanın vadeleri kullanılmış motosikletin yaşına göre değişmektedir.

Ziraat Bankası Motosiklet Kredisi

Ticari olmadığı müddetçe tüm bireyseller Ziraat bankasından sıfır yahut 2.el vasıta kredisi kullanarak motosiklet alabilirler. Banka 48 aya varan vadeler ile motosiklet alacaklar için kredi imkanını karşılamaktadır. Sıfır yahut 5 yaşına kadar alacağınız vasıtalar için bankadan başka bankalara göre düşük faizler ile kredi kullana bilmektesiniz. Üstelik Ziraat bankası bundan sonra motosiklet kredileri için ön başvurularını buradaki formdan dahi kabul etmektedir. TC hüviyet numaranız ve alacağınız taşıtın bedeli ile gelirinizi forma beyan etmeniz durumunda cevabınızı banka ortalama 5 dakika içerisinde geri dönüş ile bildirmektedir.

Akbank Motosiklet Kredisi

Sıfır yahut 2.el motosiklet alımları için sizlere tavsiye edeceğimiz bir başka banka Akbank’tır. Taşıt kredisi adı altında Akbank hem sıfır hemde 2.el motosiklet alımları için kredi olanağı müşterilerine karşılamaktadır. Akbank motosiklet alımları için en üst vade olan 60 ayı uygulamaktadır. Üstelik başka kredilerinde vade arttıkça faiz oranı artacağına tam aksine vade uzadıkça kredinin faiz oranı’dahi düşmektedir.

Vakıfbank Motosiklet Kredisi

Vakıfbank motosiklet kredisinin en büyük üstünlüğü kullandığınız krediyi 3 maaş ödeme planları ile geri ödeye bilirsiniz. 60 ay vadeli olarak verilen motosiklet kredileri ile sıfır yahut kullanılmış motorlu vasıta temin edebilirsiniz. Alacağınız motosikletin %70 kadar banka size kredi olanağı sağlar. Örnek vermek lazım olur eğer 10.000 liralık bir motosiklet alacaksanız bunun 7.000 lirasını bankadan kredi olarak kullana bilirsiniz. Şayet alacağınız sıfır motosikletin fatura tutarı 20.000 lira eğer o vakit azına çıkacak kredi miktarı 14.000 TL olacaktır.

Hisse Senedi Performansı Nedir?

Önceki Yazı

Deprem Destek Kredisi Nasıl Alınır?

Sonraki Yazı

Beğenebileceğiniz Yazılar

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir